Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Kvasiny, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciProfi
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 02. 08. 2026 | Lukavice | 30,11 | 30.11 | 34.15 | -4.04 | 12. | ||
| 01. 08. 2026 | Kvasiny | 22,91 | 120 | 22.91 | 97.09 | 6. | ||
| 11. 07. 2026 | Sněžné | 20,24 | 120 | 20.24 | 99.76 | 8. | ||
| 04. 07. 2026 | Častolovice | 23,85 | 26.33 | 23.85 | 2.48 | 6. | ||
| 21. 06. 2026 | Vrbice | 25,87 | 27.39 | 25.87 | 1.52 | 11. | ||
| 20. 06. 2026 | Semechnice | 25,41 | 26.76 | 25.41 | 1.35 | 12. | ||
| 06. 06. 2026 | Havlovice | 20,35 | 20.35 | 34.5 | -14.15 | 12. | ||
| 30. 08. 2025 | Atletický stadion Meziměstí | 24,36 | 25.54 | 24.36 | 1.18 | 6. | ||
| 03. 08. 2025 | Fotbalové hřiště Lukavice | 24,40 | 26.33 | 24.4 | 1.93 | 10. | ||
| 02. 08. 2025 | Hasičský areál Kvasiny | 23,71 | 30.23 | 23.71 | 6.52 | 9. | ||
| 30. 08. 2019 | Lukáš KROUPA | Ústí nad Labem, věž | 18,62 | 18.62 | 120 | -101.38 | 5. | |
| 27. 07. 2019 | KROUPA Lukáš | Bludov | 16,29 | 24.81 | 16.29 | 8.52 | 3. | |
| 07. 04. 2019 | KROUPA Lukáš | Jablonec | 15,60 | 16.19 | 15.6 | 0.59 | 2. | |
| 25. 08. 2018 | B Lukáš KROUPA | Liberec, 100 m - muži | 15,47 | 16.02 | 15.47 | 0.55 | 2. | |
| 24. 08. 2018 | Lukáš KROUPA | Liberec, věž | 16,06 | 17.88 | 16.06 | 1.82 | 4. | |
| 07. 04. 2018 | Kroupa Lukáš | Jablonec | 15,71 | 15.88 | 15.71 | 0.17 | 2. | |
| 01. 04. 2017 | Kroupa Lukáš | Jablonec | 16,23 | 16.23 | 120 | -103.77 | 3. | |
| 28. 05. 2016 | Kroupa Lukáš | Ostrava | 16,11 | 16.11 | 120 | -103.89 | 3. | |
| 07. 05. 2016 | Kroupa Lukáš | Atletický stadion Třebíč | 16,41 | 18 | 16.41 | 1.59 | 4. | |
| 23. 05. 2015 | Kroupa Lukáš | Ostrava | 23,20 | 120 | 23.2 | 96.8 | 79. | |
| 17. 05. 2015 | Kroupa Lukáš | Olomouc | 16,54 | 16.54 | 120 | -103.46 | 4. | |
| 11. 04. 2015 | A | Jablonec nad Nisou | 70,12 | 0 | 0 | 0 | 22. | |
| 11. 04. 2015 | B | Jablonec nad Nisou | 72,19 | 0 | 0 | 0 | 23. | |
| 09. 08. 2014 | Kroupa Lukáš | Kamenec u Poličky | 16,46 | 0 | 0 | 0 | 11. | |
| 28. 06. 2014 | Lukáš Kroupa | České Budějovice, 100m | 18,07 | 18.07 | 120 | -101.93 | 56. | |
| 28. 06. 2014 | Lukáš Kroupa | České Budějovice, 100m | 42,45 | 120 | 42.45 | 77.55 | 138. | |
| 30. 04. 2014 | Kroupa Lukáš | Ostrava | 17,06 | 0 | 17.06 | -17.06 | 4. | |
| 05. 04. 2014 | B | Jablonec nad Nisou | 70,21 | 70.21 | 0 | 70.21 | 24. | |
| 05. 04. 2014 | Jablonec nad Nisou | 75,17 | 75.17 | 0 | 75.17 | 30. | ||
| 05. 04. 2014 | Lukáš Kroupa | Jablonec nad Nisou | 16,89 | 18.18 | 16.89 | 1.29 | 10. | |
| 15. 06. 2013 | Trnov, fotbalové hřiště | 24,88 | 24.02 | 24.88 | -0.86 | 22. | ||
| 13. 04. 2013 | Jablonec nad Nisou | 70,25 | 0 | 0 | 0 | 27. | ||
| 13. 04. 2013 | Škoda B | Jablonec nad Nisou | 74,29 | 0 | 0 | 0 | 30. | |
| 13. 04. 2013 | Škoda A | Jablonec nad Nisou | 79,42 | 0 | 0 | 0 | 32. | |
| 20. 08. 2000 | Letohrad-Kunčice, UO | 22,19 | 0 | 0 | 0 | 17. | ||
| 19. 08. 2000 | Trnov, RK | 24,86 | 24.86 | 22.3 | 2.56 | 25. | ||
| 23. 10. 1999 | Areál Flídr group - Široký Důl | 22,38 | 0 | 0 | 0 | 29. | ||
| 15. 08. 1999 | Kamenec, SY | 27,55 | 0 | 0 | 0 | 31. | ||
| 24. 10. 1998 | Areál Flídr group - Široký Důl | 26,57 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 16. 06. 1996 | Trnov, RK | 54,29 | 0 | 0 | 0 | 27. | ||
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 02. 08. 2026 | Lukavice | 24,64 | 24.64 | 27 | -2.36 | 5. | ||
| 01. 08. 2026 | Kvasiny | 28,96 | 120 | 28.96 | 91.04 | 12. | ||
| 11. 07. 2026 | Sněžné | 25,79 | 25.79 | 120 | -94.21 | 8. | ||
| 04. 07. 2026 | Častolovice | 23,76 | 23.76 | 120 | -96.24 | 6. | ||
| 21. 06. 2026 | Vrbice | 23,64 | 120 | 23.64 | 96.36 | 7. | ||
| 20. 06. 2026 | Semechnice | 29,37 | 29.37 | 32.99 | -3.62 | 10. | ||
| 06. 06. 2026 | Havlovice | 22,25 | 22.25 | 120 | -97.75 | 10. | ||
| 08. 05. 2026 | Houdkovice | 26,29 | 30.3 | 26.29 | 4.01 | 6. | ||
| 07. 09. 2025 | Hasičská dráha Bukovice | 26,73 | 27.1 | 26.73 | 0.37 | 9. | ||
| 30. 08. 2025 | Atletický stadion Meziměstí | 28,14 | 28.14 | 120 | -91.86 | 11. | ||
| 23. 08. 2025 | Hasičské hřiště Plačice | 19,65 | 27.61 | 19.65 | 7.96 | 9. | ||
| 03. 08. 2025 | Fotbalové hřiště Lukavice | 26,14 | 26.14 | 32.88 | -6.74 | 10. | ||
| 02. 08. 2025 | Hasičský areál Kvasiny | 25,21 | 28.52 | 25.21 | 3.31 | 8. | ||
| 02. 08. 2025 | B | Hasičský areál Kvasiny | 45,93 | 45.93 | 48.33 | -2.4 | 15. | |
| 12. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Velichovky | 19,95 | 19.95 | 120 | -100.05 | 8. | ||
| 28. 06. 2025 | Sněženská dráha u hospody | 23,37 | 23.37 | 25.14 | -1.77 | 5. | ||
| 21. 06. 2025 | Hřiště Semechnice | 29,59 | 29.59 | 120 | -90.41 | 11. | ||
| 14. 06. 2025 | Vrbice - Draha | 30,81 | 32.89 | 30.81 | 2.08 | 10. | ||
| 07. 06. 2025 | areál TJ Sokol Havlovice | 19,48 | 19.48 | 19.99 | -0.51 | 2. | ||
| 08. 05. 2025 | Sportovní areál Houdkovice | 25,61 | 25.61 | 120 | -94.39 | 3. | ||
| 21. 09. 2024 | Semechnice | 31,00 | 31.96 | 31 | 0.96 | 10. | ||
| 07. 09. 2024 | Opočno | 23,52 | 25.54 | 23.52 | 2.02 | 6. | ||
| 07. 09. 2024 | Dorostenky | Opočno | 24,31 | 25.91 | 24.31 | 1.6 | 9. | |
| 31. 08. 2024 | Dorostenky | Nový Hrádek | 23,99 | 23.99 | 30.45 | -6.46 | 2. | |
| 31. 08. 2024 | Nový Hrádek | 27,17 | 27.17 | 30.22 | -3.05 | 8. | ||
| 24. 08. 2024 | Vysokov | 18,45 | 18.53 | 18.45 | 0.08 | 6. | ||
| 24. 08. 2024 | Dorostenky | Vysokov | 18,59 | 19.16 | 18.59 | 0.57 | 7. | |
| 30. 06. 2024 | Lukavice | 23,68 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 29. 06. 2024 | Sněžné | 24,84 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 22. 06. 2024 | Častolovice | 24,66 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 22. 06. 2024 | dorostenky | Častolovice | 24,78 | 0 | 0 | 0 | 7. | |
| 08. 06. 2024 | Havlovice | 18,77 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 25. 05. 2024 | dorostenky | Plačice | 19,54 | 0 | 0 | 0 | 7. | |
| 18. 05. 2024 | Vršovka | 19,34 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 18. 05. 2024 | Dorostenky | Vršovka | 20,18 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 08. 05. 2024 | Dorostenky | Houdkovice - sportovní areál | 24,96 | 0 | 0 | 0 | 3. | |
| 08. 05. 2024 | Houdkovice - sportovní areál | 25,80 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 08. 05. 2023 | Houdkovice - sportovní areál | 26,22 | 27.23 | 26.22 | 1.01 | 2. | ||
| 08. 05. 2023 | DKY | Houdkovice - sportovní areál | 30,36 | 999.99 | 30.36 | 969.63 | 7. | |
| 28. 08. 2022 | Pardubice | 33,54 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 27. 08. 2022 | B | Pardubice | 75,67 | 0 | 0 | 0 | 23. | |
| 27. 08. 2022 | A | Pardubice | 80,51 | 0 | 0 | 0 | 30. | |
| 27. 08. 2022 | Klára ZÁŘECKÁ | Pardubice | 19,94 | 20.6 | 19.94 | 0.66 | 57. | |
| 27. 08. 2022 | Anežka FALTOVÁ | Pardubice | 19,96 | 19.96 | 21.22 | -1.26 | 58. | |
| 27. 08. 2022 | Karolína KULHAVÁ | Pardubice | 21,05 | 21.05 | 21.94 | -0.89 | 84. | |
| 27. 08. 2022 | Nikola BARTONÍČKOVÁ | Pardubice | 21,28 | 21.35 | 21.28 | 0.07 | 92. | |
| 27. 08. 2022 | Kateřina KUBCOVÁ | Pardubice | 21,40 | 21.4 | 22.76 | -1.36 | 93. | |
| 27. 08. 2022 | Denisa KUBCOVÁ | Pardubice | 22,43 | 22.52 | 22.43 | 0.09 | 109. | |
| 27. 08. 2022 | Tereza KULHAVÁ | Pardubice | 22,62 | 22.62 | 120.12 | -97.5 | 112. | |
| 27. 08. 2022 | Nelli ŘÍHOVÁ | Pardubice | 22,71 | 22.71 | 23.24 | -0.53 | 113. | |
| 21. 08. 2021 | Tereza KROUPOVÁ | Ostrava | 23,49 | 23.59 | 23.49 | 0.1 | 93. | |
| 25. 07. 2020 | Tutleky | 40,72 | 40.22 | 40.72 | -0.5 | 5. | ||
| 27. 06. 2020 | KROUPOVÁ Tereza | Třebíč | 23,77 | 23.77 | 24.31 | -0.54 | 53. | |
| 07. 09. 2019 | Velichovky | 21,48 | 19.59 | 21.48 | -1.89 | 7. | ||
| 07. 04. 2019 | ŽELEZNOVOVÁ Jana | Jablonec | 22,10 | 22.1 | 23.01 | -0.91 | 89. | |
| 07. 04. 2018 | Dušánková Petra | Jablonec | 21,92 | 30.39 | 21.92 | 8.47 | 69. | |
| 07. 04. 2018 | Kroupová Tereza | Jablonec | 23,27 | 23.27 | 35.57 | -12.3 | 78. | |
| 07. 04. 2018 | Tošovská Andrea | Jablonec | 26,45 | 26.45 | 32.51 | -6.06 | 85. | |
| 10. 06. 2017 | B | Trnov | 21,29 | 21.29 | 20.97 | 0.32 | 12. | |
| 09. 04. 2016 | Jablonec nad Nisou | 90,65 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
| 06. 09. 2015 | Kulštejnová Tereza | Písková Lhota | 19,95 | 19.95 | 120 | -100.05 | 14. | |
| 11. 04. 2015 | B | Jablonec nad Nisou | 81,92 | 0 | 0 | 0 | 19. | |
| 11. 04. 2015 | Kulštejnová Tereza | Jablonec nad Nisou | 18,99 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
| 11. 04. 2015 | Faltová Anežka | Jablonec nad Nisou | 21,96 | 0 | 0 | 0 | 92. | |
| 11. 04. 2015 | Kulhavá Karolína | Jablonec nad Nisou | 22,57 | 0 | 0 | 0 | 104. | |
| 09. 08. 2014 | Kulštejnová Tereza | Kamenec u Poličky | 18,67 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
| 05. 04. 2014 | B. B | Jablonec nad Nisou | 82,51 | 82.51 | 0 | 82.51 | 25. | |
| 05. 04. 2014 | B. A | Jablonec nad Nisou | 1200,00 | 0 | 0 | 0 | 28. | |
| 15. 06. 2013 | Trnov, fotbalové hřiště | 22,72 | 22.04 | 22.72 | -0.68 | 9. | ||
| 02. 06. 2013 | Kulštejnová Tereza | Písková Lhota | 20,86 | 20.86 | 120 | -99.14 | 37. | |
| 13. 04. 2013 | Škoda | Jablonec nad Nisou | 91,45 | 0 | 0 | 0 | 14. | |
| 21. 04. 2012 | Jablonec nad Nisou | 83,82 | 83.82 | 0 | 83.82 | 15. | ||
| 18. 09. 2010 | Praha - Dejvice | 61,23 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 18. 09. 2010 | Praha - Dejvice | 110,79 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 18. 09. 2009 | Ústí nad Labem | 112,69 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 21. 09. 2008 | Přerov | 25,93 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 20. 09. 2008 | Přerov | 64,70 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 19. 09. 2008 | Šenkeříková Klára | Přerov | 17,46 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 19. 09. 2008 | Přerov | 109,86 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 16. 09. 2007 | Plzeň | 26,91 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 15. 09. 2007 | Plzeň | 65,72 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 14. 09. 2007 | Sedlatá Monika | Plzeň | 17,65 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 14. 09. 2007 | Plzeň | 112,84 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 14. 09. 2007 | Švaříčková Pavla | Plzeň | 18,09 | 0 | 0 | 0 | 3. | |
| 17. 06. 2007 | Bašnice, JC | 24,66 | 24 | 24.08 | -0.08 | 10. | ||
| 20. 05. 2007 | Horní Poříčí, BK | 20,55 | 19.96 | 20.55 | -0.59 | 5. | ||
| 28. 10. 2006 | A | Areál Flídr group - Široký Důl | 25,91 | 0 | 0 | 0 | 9. | |
| 15. 09. 2006 | Litomyšl | 115,85 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 15. 09. 2006 | Sedlatá Monika | Litomyšl | 18,54 | 0 | 0 | 0 | 3. | |
| 23. 07. 2006 | Bašnice, JC | 20,49 | 20.49 | 18.99 | 1.5 | 8. | ||
| 04. 06. 2006 | Letohrad-Kunčice, UO | 18,80 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 29. 10. 2005 | A | Areál Flídr group - Široký Důl | 25,91 | 0 | 0 | 0 | 9. | |
| 17. 09. 2005 | Havlíčkův Brod | 67,08 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 16. 09. 2005 | Sedlatá Monika | Havlíčkův Brod | 18,22 | 0 | 0 | 0 | 2. | |
| 16. 09. 2005 | Havlíčkův Brod | 115,82 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 12. 06. 2005 | B | Trnov, RK | 22,02 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 23. 10. 2004 | Areál Flídr group - Široký Důl | 19,62 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 17. 09. 2004 | Sedlatá Monika | Sušice | 17,60 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 17. 09. 2004 | Sušice | 116,85 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 28. 08. 2004 | Letohrad-Kunčice, UO | 25,07 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 23. 05. 2004 | Trnov, RK | 20,47 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 23. 05. 2004 | B | Trnov, RK | 109,97 | 0 | 0 | 0 | 10. | |
| 25. 10. 2003 | Areál Flídr group - Široký Důl | 20,20 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 26. 10. 2002 | Areál Flídr group - Široký Důl | 24,15 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 20. 09. 2002 | Sedlatá Monika | Liberec | 18,43 | 0 | 0 | 0 | 3. | |
| 20. 09. 2002 | Liberec | 117,76 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 18. 08. 2001 | Letohrad-Kunčice, UO | 20,49 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 28. 10. 2000 | B | Areál Flídr group - Široký Důl | 23,94 | 0 | 0 | 0 | 10. | |
| 28. 10. 2000 | A | Areál Flídr group - Široký Důl | 31,20 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
| 20. 08. 2000 | B | Letohrad-Kunčice, UO | 26,76 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
| 19. 08. 2000 | Trnov, RK | 23,40 | 23.29 | 23.4 | -0.11 | 12. | ||
| 19. 08. 2000 | B | Trnov, RK | 24,92 | 24.62 | 24.92 | -0.3 | 13. | |
| 16. 03. 2000 | Sedlatá Monika | Sušice | 18,47 | 0 | 0 | 0 | 2. | |
| 23. 10. 1999 | Areál Flídr group - Široký Důl | 25,78 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 19. 09. 1999 | Havlíčkův Brod | 29,96 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 18. 09. 1999 | Havlíčkův Brod | 66,22 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 17. 09. 1999 | Sedlatá Monika | Havlíčkův Brod | 17,56 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 15. 08. 1999 | Kamenec, SY | 24,46 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 24. 10. 1998 | Areál Flídr group - Široký Důl | 23,07 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 18. 09. 1998 | Sedlatá Monika | Havlíčkův Brod | 17,58 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 19. 09. 1997 | Sedlatá Monika | Havlíčkův Brod | 18,05 | 0 | 0 | 0 | 1. | |
| 17. 08. 1997 | Kamenec, SY | 28,47 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 18. 08. 1996 | Kamenec, SY | 33,27 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 16. 06. 1996 | Trnov, RK | 33,39 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 16. 06. 1996 | B | Trnov, RK | 58,74 | 0 | 0 | 0 | 12. | |
| 15. 06. 1996 | Černovír, SY | 57,27 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 25. 09. 2022 | Zářecká Klára | Benešov | 13,62 | 27.02 | 13.62 | 13.4 | 56. | |
| 25. 09. 2022 | Kubcová Denisa | Benešov | 13,94 | 13.94 | 16.62 | -2.68 | 71. | |
| 17. 03. 2018 | Čeplová Lucie | Ostrava | 15,62 | 16.33 | 15.62 | 0.71 | 105. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 20. 09. 2025 | Vlková Adéla | Plzeň - dívky | 16,19 | 18.66 | 16.19 | 2.47 | 77. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 03. 07. 2021 | Zábřeh, útok | 32,99 | 32.99 | 42.1 | -9.11 | 10. | ||
| 03. 07. 2021 | Zábřeh, 4x100 m | 71,51 | 120 | 71.51 | 48.49 | 10. | ||
| 03. 07. 2021 | Zářecká Klára | Zábřeh, 100m | 20,03 | 120 | 20.03 | 99.97 | 27. | |
| 03. 07. 2021 | Mejstříková Markéta | Zábřeh, 100m | 20,04 | 20.04 | 40.39 | -20.35 | 28. | |
| 03. 07. 2021 | Kubcová Denisa | Zábřeh, 100m | 20,88 | 21.62 | 20.88 | 0.74 | 52. | |
| 03. 07. 2021 | Vlčková Šárka | Zábřeh, 100m | 22,16 | 22.64 | 22.16 | 0.48 | 76. | |
| 03. 07. 2021 | Bartoníčková Nikola | Zábřeh, 100m | 22,57 | 22.57 | 120 | -97.43 | 82. | |
| 03. 07. 2021 | Kubcová Kateřina | Zábřeh, 100m | 23,96 | 23.96 | 24.09 | -0.13 | 91. | |
| 03. 07. 2021 | Říhová Nelli | Zábřeh, 100m | 24,21 | 24.44 | 24.21 | 0.23 | 93. | |
| 08. 04. 2018 | Čeplová Lucie | Jablonec | 23,15 | 23.43 | 23.15 | 0.28 | 37. | |
| 08. 04. 2018 | Dušánková Petra | Jablonec | 21,19 | 22.54 | 21.19 | 1.35 | 38. | |
| 08. 04. 2018 | Kroupová Tereza | Jablonec | 21,22 | 21.49 | 21.22 | 0.27 | 48. | |
| 08. 04. 2018 | Železnovová Jana | Jablonec | 22,81 | 22.81 | 24.36 | -1.55 | 57. | |
| 02. 04. 2017 | Čeplová Lucie | Jablonec | 24,70 | 24.7 | 26.76 | -2.06 | 53. | |
| 02. 04. 2017 | Kroupová Tereza | Jablonec | 21,64 | 21.64 | 21.85 | -0.21 | 54. | |
| 02. 04. 2017 | Dušánková Petra | Jablonec | 23,32 | 23.32 | 23.46 | -0.14 | 61. | |
| 02. 04. 2017 | Tošovská Andrea | Jablonec | 24,34 | 120 | 24.34 | 95.66 | 67. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 12. 07. 2015 | Praha, Požární útok | 31,42 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 12. 07. 2015 | Praha, 4x100 m | 63,03 | 63.25 | 63.03 | 0.22 | 7. | ||
| 11. 07. 2015 | Praha, Pořadí družstev 100m | 90,97 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 06. 07. 2014 | Brno, Požární útok | 32,78 | 32.78 | 0 | 32.78 | 8. | ||
| 06. 07. 2014 | Brno, 4x100 m | 63,15 | 63.15 | 120 | -56.85 | 7. | ||
| 05. 07. 2014 | Brno, Pořadí družstev 100m | 94,25 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 07. 07. 2013 | Jablonec | 67,46 | 120 | 67.46 | 52.54 | 11. | ||
| 07. 07. 2013 | Jablonec | 40,08 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
Profi | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 20. 05. 2016 | Kroupa Lukáš | Plzeň | 16,12 | 16.16 | 16.12 | 0.04 | 3. | |
| 20. 05. 2016 | Kroupa Lukáš | Plzeň | 22,56 | 22.56 | 23.18 | -0.62 | 98. | |
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.